KDO JSME

Jsme Flex LEAN Manufacturing s.r.o.

Naším cílem je pro naše zákazníky snadno dosáhnout zlepšení produktivity výroby.

CO DĚLÁME

Vyrábíme a montujeme systémy členění vnitřních prostor pro všechny provozy, bezpečnostní oplocenky do průmyslových provozů, rovné i spádové regály, odbavovací systémy, dílenský nábytek a jiné.

V roce 2018 jsme spustili vlastní výrobu a montáž veškerého zařízení, které lze použít k přepracování celé výrobní oblasti, což poskytuje větší flexibilitu a efektivitu nákladů našich zákazníků. Poskytujeme komplexní servis - konstrukční a montážní řešení s nezbytným servisem od poptávky, výroby až k samotné realizaci díla sestavení v provozním prostředí zákazníka. Na níže uvedených kontaktech máte k dispozici technické poradenství kdykoli je potřebujete.

NÁVRHY A VIZUALIZACE

Většina zákazníků využívá možnosti vizualizací na základě vlastních návrhů, aby bylo možné optimalizovat struktury a konstrukce nejvhodněji pro jejich potřeby, popřípadě později postavit stejné zařízení podle stejných specifikací. V reakci na to naši designéři využívají kompletní databázi všech komponent, aby byly k dispozici zákazníkům na vyžádání. To umožňuje generování struktur v nejkratší době.

OD NÁVRHU K REALIZACI

KONSTRUKCE

Máme vlastní interní specializovaný a zkušený konstrukční tým, který Vám pomůže převést vaše koncepty a návrhy do cenově efektivních řešení. Tento tým má zkušenosti s různými výrobními filozofiemi, což nám umožňuje podporovat Vás při hledání ergonomických a efektivních řešení na základě principů štíhlé výroby.

CO CHCEME

Firemní filozofií je nebýt zákazníkovi na obtíž, jinými slovy jednoduše, rychle a kvalitně. Od návrhu k vizualizaci a vlastní výrobě. Požadavky zákazníka jsou pro nás stálým úkolem, zlepšovat naše interní procesy tak, aby poskytovaly rychlejší, lepší a konkurenceschopnější služby. Protože váš úspěch je náš úspěch.